Ліпосакція: шість основних міфів

З кожним роком наше тіло міняється, старіє і зношується. Для більшості з нас такі зміни виявляються неприємним сюрпризом - дивно одного разу побачити в дзеркалі не чарівну красуню з бездоганною фігурою, а немолоду брезкле жінку. Попри всі наші зусилля, виснажливу дієту і щоденні заняття фітнесом , упертий жир все одно пристає до нас, як вуличне цуценя.

Все частіше замислюєтеся про ліпосакції (хірургічної процедуру видалення жиру) , але сумніваєтеся в правильності цього вибору? Щоб після не жаліти і не розчаруватися в результаті, позбудьтеся шести невірних уявлень про ліпосакції, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Міф 1: після ліпосакції худнуть 

Хоча ліпосакція дійсно прибирає жирові клітини в ділянці живота, сідниць, стегон і передпліччя, вони жодним чином не сприяє схудненню. Ліпосакція викликає схуднення лише в тому випадку, якщо підкріплюється здоровим раціональним харчуванням і регулярними заняттями фітнесом. До речі, не всі втрачають вагу з однаковою легкістю. Більшості з нас доводиться гарненько потрудитися і мучитися, щоб позбавитися всього декількох зайвих кілограмів (навіть за умови дотримання строгої дієти  і інтенсивних занять спортом). Ліпосакція призначена саме для цих випадків, і вона ні в якому разі не може бути панацеєю від збільшення у вазі.

Міф 2: ліпосакція забирає целюліт  

Целюліт і жир - абсолютно різні речі. Поява целюліту викликана нерівномірного інтенсивністю поглинання речовин жировими клітинами, внаслідок чого щільність жирових тканин стає неоднорідною. По суті, ліпосакція може викликати погіршення целюліту. Якщо ваша мета - позбавитися від непривабливою «апельсинової кірки», вибирайте мезотерапію. Ця абсолютно безпечна косметична процедура допомагає усунути причину нерівномірного накопичення жиру, і ефективна як в боротьбі з целюлітом, так і із зайвим жиром. Серед інших «плюсів» мезотерапії слід виділити:

1. Поліпшення припливу крові до певної ділянки тіла

2. Розчинення відкладень зайвого жиру

3. Видалення затверділих фіброзних сполучних тканин

4. Поліпшення виділення лімфи

5. Мезотерапія носить неінвазивний характер

6. Мезотерапія прибирає жир з жирових клітин

7. Мезотерапія застосовується локально, на ділянках, уражених целюлітом

8. Мезотерапія не вимагає тривалого відновлення

Міф 3: ліпосакція допомагає позбутися в'ялої або одвислої шкіри 

Ліпосакція направлена на видалення жирових клітин, тому вона не допомагає позбавитися від шкіри, яка виявляється зайвою після видалення жирової тканини. Якщо ви хочете повернути пружність шкіри, вибирайте підтяжку живота, яка зводиться до хірургічного видалення надлишку шкіри і жиру на животі. У деяких випадках підтяжка може стягувати черевні м'язи. Не сподівайтеся, що після ліпосакції у вас з'явиться рельєфний прес. Втім, ця процедура все ж таки розгладжує оброблені ділянки тіла і додає їм контур, але для жаданого результату доведеться попотіти у спортзалі.

Міф 4: після ліпосакції жир не повернеться .... ніколи! 

Це один з головних міфів про ліпосакції, найпоширеніший, помилковий і шкідливий. Більшість жінок впевнені, що після ліпосакції вони можуть забути про дієти і фітнес та їсти все підряд собі на втіху, адже велика частина жирової тканини видалена і повернення ненависних кілограмів їм не загрожує. Однак при ліпосакції видаляють далеко не всі жирові клітини. Якщо після процедури пацієнт сильно додає у вазі, ці зайві кілограми розжарюються на необроблених ділянках тіла.

Міф 5: ліпосакція допоможе вирішити психологічні проблеми 

Дослідження показали, що багато пацієнтів після ліпосакції переживають позитивні психологічні зміни, зокрема, підвищення самооцінки, але навряд ліпосакція допоможе вирішити серйозніші психологічні проблеми. Якщо ви страждаєте від розладу харчової поведінки (анорексія, булімії і т.п.) і сподіваєтеся, що ліпосакція позбавить вас від цього захворювання, подумайте двічі. По суті, ліпосакція в поєднанні з подібним розладом харчової поведінки може мати катастрофічні наслідки, оскільки пацієнти рідко задоволені результатом процедури і не можуть адекватно оцінити своє тіло. Розлади харчової поведінки - не єдина психологічна проблема, з якою ми стикаємося. Деякі люди, які страждають депресією, упевнені, що зміна зовнішності позитивно відіб'ється на їх душевному самопочутті. Але в цьому випадку ліпосакція принесе лише тимчасове полегшення, а ніяк не усуне причину проблеми. Якщо ви страждаєте від розладу харчової поведінки або депресії, зверніться по допомогу до лікаря або психотерапевта, а не до косметичного хірурга.

Міф 6: результат ліпосакції помітний відразу 

Не дивуйтеся, якщо на ранок після ліпосакції ви прокинетеся і виявите, що ваші об'єми швидше збільшилися, ніж навпаки. Будьте готові до деякої набряклості, яка зникне через кілька днів, а то і тижнів. Вага деяких пацієнтів після ліпосакції також збільшується, що пояснюється утриманням рідини в організмі. Результат ліпосакції в перші кілька днів після операції розчаровує дуже багатьох. Істотні поліпшення стануть помітні не раніше, ніж два-три тижні після операції.

Коментарі