Допоможе схуднути - буряк

Як правильно качати прес, щоб схуднути?У плані схуднення найбільш проблемною зоною є живіт. Багато людей піддаються помилці, вважаючи, що щодня виконуються вправи для пресу допоможуть вирішити проблему. Це не зовсім так - опрацювання м'язів призведе до їх зміцнення, однак не позбавить від шару жиру на животі. 
Для вирішення проблеми доведеться задуматися над зниженням калорійності раціону - тільки в цьому випадку вправи принесуть користь. Отже, давайте дізнаємося, як качати прес, щоб схуднути

Як виконувати вправи? 

Качати прес варто у добре провітреному приміщенні. На підлогу необхідно покласти килимок. Багато фахівців рекомендують проводити тренування з ранку на голодний шлунок (друге - обов'язково, ну а час можна вибрати, виходячи з власних можливостей).

Під час тренування може виникнути відчуття спраги, тому поряд з собою варто поставити пляшку з чистою водою. Цілком припустимо час від часу робити кілька невеликих ковтків, щоб промочити горло.

Качати прес можуть лише ті люди, які не мають проблем зі спиною - будь-які больові відчуття недопустимі (якщо вони виникли, обов'язково зверніться до лікаря).

Темп вправ для схуднення досить високий - в цьому випадку можна розраховувати на те, що жирові відкладення будуть ефективно спалюватися. Починати можна з невеликої кількості повторень (3 підходи по 10-15 разів), проте варто стежити за правильністю виконання вправ (повинно відчуватися напруга потрібної групи м'язів). З часом потрібно збільшити кількість повторень, залишивши кількість підходів колишнім. Самі вправи необхідно виконувати плавно, уникаючи ривків. Зверніть увагу - вдих варто робити, піднімаючи корпус, а видих - повертаючись у вихідне положення.

Щоб схуднути, потрібно качати прес регулярно - принаймні, через день, але ще краще займатися 4-6 разів на тиждень. Ну а для підвищення ефективності можна повторювати комплекс вправ для преса вранці і ввечері.

Комплекс вправ 

1. Розтяжка. З цього нескладного вправи повинна починатися тренування. Ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах, заведіть руки за голову і злегка потягніть м'язи. У такому положенні полежіть кілька хвилин.
2. Ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах, поставте стопи разом, заведіть руки за голову. Піднімайте верхню частину тулуба у напрямку до обох колінах, злегка відриваючи лопатки від підлоги (при цьому поперек повинна залишатися на місці).
3. Прийміть таке ж положення, але злегка розведіть коліна і, піднімаючи корпус, тягніться ліктями до одного з колін, чергуючи напрямок.
4. Лежачи на підлозі, поставте зігнуті в колінах ноги на ширину стопи, а прямі руки розташуйте уздовж тулуба. Піднімайте корпус повністю, витягаючи руки вперед.
5. Лежачи на підлозі, розведіть руки, розгорніть долоні до підлоги і підніміть напівзігнуті ноги під прямим кутом. Переведіть ноги в одну і в іншу сторону, намагаючись дістати до підлоги (на вдиху) і піднімайте їх назад (на видиху).
6. Лежачи на підлозі (коліна напівзігнуті) витягніть руки уздовж тіла. Піднімайте таз вгору, залишаючи на місці поперек. Після повернення у вихідне положення піднімайте поперек, залишаючи на місці таз і плечі.
7. Лежачи на підлозі, з'єднайте руки за головою і зігніть ноги в колінах. Одночасно піднімайте ноги і верхню частину тулуба, намагаючись дотягнутися ліктями до колін.

Це далеко не всі вправи, які допоможуть сформувати гарний прес. Підбирати їх краще «під себе», тому що кожна людина має свої сильні і слабкі сторони. Проявивши належне завзятість у виконанні грамотно підібраного комплексу вправ, а також поєднавши його з легкою дієтою, можна позбутися від непривабливого жирку на животі і запобігти його появі.

Худніть на здоров'я! 

Коментарі

 1. Анонім16:45

  ох ці вправи для схуднення... ніякої користі від них немає, якщо ви це робите не в задоволення! краще займатись сексом і обо'язково схуднете!

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім18:55

  Так це саме правильне рішення.... частіше займайтеся сексом, це корисно і для схуднення і разом з тим приємно....!

  ВідповістиВидалити
 3. Анонім20:22

  я вчора займалась сексом і схудла на 200 грам)

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар