Допоможе схуднути - буряк

Софт-фітнес

Софт-фітнес (soft-fitness) - новий напрямок у сучасній фітнес-індустрії. І на відміну від більшості нових тренувань, софт-фітнес розрахований на людей, які коли-небудь відчували серйозні проблеми зі здоров'ям. Часто буває, що на групові фітнес-тренування в звичайний клуб приходять люди, фізично не готові до інтенсивних занять.

Травми, хронічні захворювання, істотний зайва вага - все це знижує нашу адаптацію до серйозних фітнес-уроків. А деякі види захворювання є прямим протипоказанням до активних тренувань в групі. Якщо людина приходить худнути і починає давати собі суттєві навантаження, він може швидко опинитися на «лаві запасних», а то й зовсім в лікарняній палаті.


Софт-фітнес: чому він корисний

Часто можна почути, що хворим фізкультура тільки шкодить. А для того ж зниження ваги потрібна виключно інтенсивне навантаження, тому софт-фітнес даремний. Насправді, медики з успіхом лікують такі захворювання як остеохондроз, сколіоз, гіпертонія, ниркова недостатність за допомогою лікувальної фізкультури.

Лікарі вважають, що шкідлива не тренувальна навантаження сама по собі, а її неправильний розподіл. Саме тому звичайні групові заняття фітнесом і не підходять багатьом людям. Спортивна медицина аналогічно рекомендує не приступати відразу до інтенсивних тренувань, якщо ви давно не тренувалися, перенесли серйозне захворювання або просто перевтомилися.

Поставтеся з увагою до свого здоров'я, і ​​в жодному разі не робіть швидке схуднення першим пріоритетом. Різні захворювання хребта, варикозне розширення вен, гіпертонія, відновлювальний період після травми і відсутність спорту у вашому житті протягом більш, ніж 2 місяців - ось основні показання до занять софт-фітнесом.

Софт-фітнес: особливості

Однак тренування за програмами софт-фітнес не такі нудні, як може здатися, якщо провести паралелі з ЛФК. Основні рухи взяті з програм тай-чи, йоги і пілатеса. Однак кількість повторів не дозволить вам отримати значне стомлення. У той же самий час ви навчитеся працювати з правильною технікою, мозок почне грамотно координувати руху рук і ніг, і при переході до класичних видів фітнесу, багатьох проблем новачка вдасться уникнути. При цьому урок софт-фітнесу більш різноманітний, ніж будь-яка зі згаданих програм, взятих в ізоляції, тому ви зможете пропрацювати м'язи під різними кутами.

Під час тренування ви будете задіювати не тільки м'язи ніг і корпусу, але і безліч дрібних м'язових груп, які відповідають, зокрема, за поставу і пластику ваших рухів. Якщо ви відчуваєте себе впевнено, можливо інструктор попросить виконувати рухи з більшою амплітудою. Проте, в більшості випадків, формуються групи по софт-фітнесу в залежності від проблем або захворювань, з якими стикаються клієнти клубу.

Тренування софт-фітнесу можуть називатися по-різному. Наприклад, light training, Back Stretch. Іноді ці уроки називаються просто «Розумне тіло». У будь-якому випадку, звертаючись у фітнес-клуб вперше, варто приблизно місяць походити на подібні заняття з метою адаптації м'язів. Це - ваша інвестиція в майбутнє красиве тіло, адже після софт-фітнесу, ви будете більш підготовлені до класичних групових уроків, а значить, підвищите інтенсивність власних занять.

Коментарі