Допоможе схуднути - буряк

Дієта "Схуднути за тиждень" від Пети Вілсон

При згадці про Пети Вілсон, одразу приходить в голову роль в серіалі «Нікіта», по якій ми і знаємо актрису. Мало хто знає про те, що красуня Пета тривалий час дотримувалася дуже строгих дієт, заробивши анорексію. При цьому захворюванні головний мозок пригнічує сигнали травної системи про голод і людина зовсім відмовляється від їжі. Проте захворювання успішно вилікувано і тепер Пета відмінно виглядає, хоча постійно стурбована своєю вагою і все життя веде боротьбу із зайвими кілограмами. А контролювати свою масу тіла актрисі допомагає спеціальна дієта, дуже нескладна, яка триває сім днів. Повторювати її слід один раз в чотири тижні.За тиждень можна позбутися від чотирьох до шести кілограмів. (схуднути за тиждень на 4-6 кг )
Дієта дуже жорстка.

Меню дієти на сім днів від Пети Вілсон: 
Понеділок: п'ять варених картоплин і півтора літри кисломолочного напою.

 Вівторок: сто грамів грудинки курчати і півтора літра кисломолочного напою.

Середа: сто грамів парового м'яса і півтора літри кисломолочного напою.

Четвер: сто грамів парової риби, півтора літра кисломолочного напою.

П'ятниця: будь-які плоди та овочі за винятком винограду і бананів, а також півтора літри кисломолочного напою.

Субота: півтора літра кисломолочного напою.

Неділя: пити тільки очищену воду без газів в будь-яких кількостях. Не можна додавати цукор або сіль при приготуванні цієї їжі. Також не рекомендується міняти місцями продукти в меню або замінювати їх чим-небудь. Для більш легкого перенесення жорсткої дієти бажано здійснити очисні клізми, які посилюють ефект.


Успіхів вам у схудненні!

Коментарі

  1. Анонім16:55

    важкувата дієта... може колись спробую, але враховуючи, що вона мала анорексію - то я трохи вагаюсь. хтось вже пробував цю дієту?

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар