Допоможе схуднути - буряк

Як не поправитися, пропустивши фітнес?


Дуже багато людей переконані, що достатньо пропустити одне-два заняття і ось вже фігура розпливається, а зайві кілограми повертаються з подвоєною швидкістю. Насправді, іноді пропуск кількох тренувань тільки допомагає відновитися і досягти результату швидше.
Ну а як бути, якщо ви їдете у відрядження, переїжджаєте, здаєте важливий іспит і просто не можете потрапити в клуб протягом більш тривалого періоду? Існує ціла стратегія «тренувань без тренувань», щоб ви могли повернутися в зал «в те місце, звідки почали».Вода допоможе не поправитися

Чому зайві кілограми набираються швидше, якщо ви відмовляєтеся від тренувань? Вся справа в тому, що ваш апетит в цей час вже адаптувався до істотних енергетичним витратам, і навіть при скасуванні спорту, потреба в їжі буде трохи завищеною. Так що найбільш «небезпечними» в сенсі набору зайвої ваги залишаються перші два-три тижні без спорту. А побороти підвищений апетит вам допоможе звичайна вода. Перш за все, не забувайте пити горезвісні два літри на день, вони допоможуть вам справитися з відчуттям голоду. Але воду можна використовувати і по-іншому.

Доведено, що звичайний контрастний душ прискорює метаболізм приблизно на 5-10%. Так що виділіть собі 5-10 хвилин на цю найпростішу процедуру, і ви зможете зберегти вагу в період короткої перерви. Сприяють збереженню ваги і відвідування лазні та сауни. Навіть просто гаряча ванна може допомогти, адже вона відмінно стимулює кровообіг. В ідеалі, потрібно приймати ванну щодня, коли ви не тренуєтеся, а підсилити ефект може добавка з скипидару або морської солі.

Пасивні тренування замість активних

Якщо «пропуски» пов'язані з травмами, а не з життєвими обставинами, можна тимчасово використовувати так звані пасивні тренування для схуднення. Це фізіотерапевтичні процедури, які дозволяють стимулювати м'язи без в впливу на суглоби. Лідирує в списку, звичайно ж, міостимуляція або електроміостимуляція. Цей метод не має нічого спільного з сумно відомими «метеликами». Якщо він проводиться в салоні краси або клініці, лікар естетичної медицини може підібрати індивідуально не тільки силу впливу, але і частоту струму. Таким чином досягається ефект практично рівний тренувального, і ви зможете підтримувати тонус до повної реабілітації.

Другий спосіб - спеціальний апаратний масаж. Ви, напевно, чули про масажні столи і ліжка. Так от їх допускається використовувати і в реабілітаційний період. Робота майже повністю проводиться за рахунок руху тренажера, тому навантаження з суглобів знімається.

Хороша альтернатива фітнесу - поєднання пресу і мезотерапії. Однак ці процедури, швидше, підійдуть тим, хто просто не має достатньо енергії для занять, а не відновлюється після травм.

У кожному разі, ці методики допоможуть залишитися в тонусі, поки ви не повернетеся до занять. Але не забувайте використовувати будь-яку можливість, щоб прогулятися пішки або навіть просто пройти по сходах, і вам вдасться зберегти форму.

Радикальна дієта для швидкого схуднення


Успіхів вам у схудненні!

Коментарі