Перейти до основного вмісту

Простий спосіб схуднути від вчених


Легка активність дозволяє людям не тільки тримати себе в формі, а й поступово скидати зайві кілограми.

Фахівці з Університету Колорадо (США) з'ясували, що схуднути можна, скоротивши кількість часу, який зазвичай людина проводить в сидячому положенні.До такого висновку вчені прийшли після експерименту за участю близько 100 добровольців. Їх розділили на три групи.

У першій виявилися ті, хто вже скинув зайві кілограми і працює над підтриманням результату, в другій - люди з вагою в межах норми, в третій - ті, що страждають від надмірної ваги. Всі вони протягом тижня носили апарат, який "приклеюється" до ноги і відстежує показники активності.

З'ясувалося, що люди, які схудли рухалися більш активно, щодня приділяючи фізичних навантажень близько 40 хвилин і роблячи не менше 12000 кроків. Для порівняння: добровольці з третьої групи витрачали в день на вправи близько десяти хвилин і робили не більше 7000 кроків.

Також найактивніші (і стрункі) учасники експерименту набагато рідше за інших знаходилися в сидячому положенні, намагалися робити дрібну роботу, нагинатися і присідати.

Як зазначив автор дослідження Даніель Остендорф, саме така легка активність дозволяє людям не тільки тримати себе в формі, а й поступово скидати зайву вагу.

за матеріалами livescience.com

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Плоский живіт за тиждень

Найскладніше в процесі схуднення це прибрати зайві відкладення в області живота. Так вже виходить, що жири в першу чергу відкладаються на животику і на ньому ж розщеплюються в останню чергу. Для того, щоб позбутися від жирових відкладень і зробити собі плоский, красивий животик потрібно докласти максимум зусиль, причому комплексно.

Лляна олія для схуднення

Почніть свій день з ложки лляної олії натще і ви зможете уникнути безлічі хвороб та швидко схуднути.Напевнови не раз бачили пляшечки з цим маслом в аптеках, але якщо ви ніколи раніше не замислювалися, що це за засіб, якщо ви ще не знаєте, що в чому користь лляної олії, як вона "працює" і що її можна використовувати для схуднення, тоді неодмінно прочитайте цю статтю до кінця!

Дієта для лінивих, або як схуднути на 10 кг за два тижні без зусиль

Багато хто з нас мріє позбутись зайвих кілограмів, але рідко хто хоче прикласти зусилля, щоб втілити свою мрію в реальність. Виснажливі дієти та регулярні тренування — це ті речі, які для більшості людей видаються малопривабливими. Саме для таких людей існує дієта для лінивих. Вона дуже просто та доступна, а її результат обов'язково перевершить усі ваші очікування!