Допоможе схуднути - буряк

Відповіді на питання про схуднення


 
Що я роблю не так? 
Почала ходити пішки на роботу і з роботи в середньому темпі, це по часу по 30 хвилин на кожну сторону. Пройшов місяць, задишка трохи зменшилася, але поки що реального результату не бачу. Що я роблю не так. Олена 

Ви все робите так. І оздоровчий ефект очевидний. Треба продовжувати ці зусилля. Через якийсь час поступово почне знижуватися і вага. Справа з вагою можна трохи прискорити, якщо посильно зменшити вміст жирів і цукрів, зробити харчування більш частим.

Як схуднути? 
Мені 45. Вага 120 кг, зріст 160. Вага почала набирати 5-8 років тому після смерті батьків.Солодке не їм. Робота в бухгалтеріі.Виявленние на даний час захворювання: гітертонік-двавленіе 150-110, міома матки. З'являється пупкова грижа. Що робити? Оперативного втручання не хочу. 

Почніть з простих і очевидних речей - зменшіть жирність харчування, підключіть тонізуючі навантаження. Якщо пов'язуєте вага з переживаннями (а таке можливо), тоді корисно було б попрацювати з психологом - зменшиться тривога, депресивний стан, буде зменшуватися і вага.

Дієта для зростаючого організму 
Ядвіга. Мені 14 років, я б хотіла дізнатися, яка дієта підходить моєму зростаючому організму. 

Різноманітне харчування, багате білком, овочами та фруктами. Мінімум 4 прийоми їжі на день. Не зловживайте снеками типу чіпсів сухариків, печиво, горішків і іншого. Все це досить жирно і шкідливо. 

Про шкоду вегетаріанства 
Михайло, могли б ви щось сказати про шкоду вегетаріанства. Дочка (22 роки, мама-годувальниця) припинила їсти м'ясо, рибу та ін Бажає зробити вегетаріанцем сина (1,5 років). Не можу знайти переконливих доводів. А може і не треба? Галина 

При тривалому застосуванні будь-яке вегетаріанство швидше віднімає сили, тобто шкідливо. Особливий шкодить, коли ці сили потрібні. Наприклад при вагітності, годуванні, важких захворюваннях, і так далі. Найбільш шкідливо повне вегетаріанство (веганство), коли виключається тваринний білок в повній мірі. Найменш шкідливо таке харчування, коли допускається молоко, молочні продукти та яйця. Цей вид навіть вважають оздоровчим, тому що, знижує вміст тваринного жиру в їжі. Плюс, натхненність, душевний підйом, часто у таких вегетаріанців спостерігаються. Але все одно, дітям, підліткам та жінкам, що годують я б таке харчування не порадив. 

Руки стали худі, а "галіфе" рознесло 

Добрий день. Щоб знизити вміст жиру в організмі, не вдаючись до інтенсивних фізичних навантажень, я знизила калорійність раціону, причому настільки, що, ймовірні, сповільнилося метаболізм. Жир дійсно став витрачатися на підтримку життєдіяльності, а й процеси обміну змінилися. І як не дивно, жир в зоні «галіфе» залишився, при цьому все інше стало худим, особливо руки. Виходить основна маса втраченого ваги - за рахунок м'язів. Тепер хочу відновити нормальний обмін речовин, але і при цьому уникнути надлишків, які у багатьох повертаються в якості так званого «доважку» жиру. Хотілося б що б бажана маса повернулася у вигляді м'язів, переважно на руках, а ноги залишилися стрункими. Підкажіть будь ласка як це зробити, якого раціону в даному випадку слід поки дотримуватися і чого уникати? Катерина 


Жир в сідничних областях жіночий організм витрачає в останню чергу. Він використовується в основному для утворення молока. При жорстких розвантажувальних режимах така асиметрія можлива. Вихід - зробити розвантажувальний режим більш м'яким, а на проблемні зони додати вправи і масаж. 

Здравствуйте, Михайло! Мені 20 років, мій ріст 160, а вага 63 кг. Підкажіть, будь ласка, який-небудь спосіб схуднення (може бути дієту або якесь правильне харчування) до 50-55 кг, тому як я відчуваю, що вага зайвий. І дуже хотілося б втратити у вазі протягом 1-2 тижнів. Заздалегідь спасибі. Юлія 

Юлія! Більше спорту! Менше солодкого, мучного! Більше фруктів овочів! не наїдатися на ніч! І масаж проблемних зон, хоча б пару разів на тиждень! Побачите - результут не змусить довго чекати. Дієта - це тимчасовий ефект. Здоровий спосіб життя - ось запорука стрункої фігури і здоров'я! 

Мозок не може без солодкого 
Як підтримувати мізки, а вони люблять солоденьке, і не поправлятися? Хочу бути не лише вродливою, але й розумною - я студентка і серйозно ставлюся до своєї майбутньої професії психолога. Але я помітила, що відсутність або скорочення кількості вуглеводів у раціоні, та ще й при відвідуванні тренажерного залу, дуже погано позначаються на моїх розумових процесах. Допоможіть! 

Швидше за все ви занадто жорстко скорочуєте солодке і з іншого боку дуже інтенсивно тренуєтеся. Інтенсивна м'язова робота призводить до витрати вуглеводів. Звідси і гострий голод після тренування. Спробуйте зменшити солодке приблизно на третину (більшого не потрібно) і змініть співвідношення солодощів - більше нежирних типу зефіру і менше жирних типу шоколаду. Тренування потрібні среднеінтенсівние типу оздоровчої ходбьи.Тоді будуть витрачатися в основному жири і стимулюватися їх горіння. 

Порадьте що-небудь, крім дієт 
Хотіла б сборосіть вага зайві тир-чотири кг (живіт стегна) практикую фізичні уражненія та розвантажувальні дні Що ще можна крім дієт? ЛЮДМИЛА 

Якщо з харчуванням і навантаженнями усе вибудувано, можна ще походити до психолога, визначитися з мотивом. Навіщо вам скидати ці три кг, чи є інші шляхи досягнення гармонії і щастя? Якщо ні, то що вам заважає схуднути?


дієти, швидко схуднути, дієти для швидкого схуднення