Допоможе схуднути - буряк

Ароматична дієта проти зайвої ваги

Щоб менше їсти, протягом дня вдихайте приємні, нейтральні харчові аромати - наприклад, ваніль, зелене яблуко, корицю. Щоб менше з'їсти при черговому прийомі їжі, вдихайте запахи до і під час їжі.

Щоб не об'їдатися увечері, протягом дня не пропускайте прийомів їжі, а ввечері "їчте" запахами. Річ у тому, що до кінця дня раціональна частина свідомості "засинає", "працює" тільки емоційна. От вона й змушує нас об'їдатися, навіть не віддаючи собі в цьому звіту. Запахи пригнічують апетит, тому що діють безпосередньо на емоційні відділи мозку.

Техніка вдихання: затисніть одну ніздрю і зробіть три глибокі вдихи інший; потім поміняйте ніздрю і повторіть те ж саме. Для "ароматичного схуднення" підходять інгалятори, трави, прянощі, запашні екстракти. Тримайте інгалятори під рукою, в безпосередній близькості. Коли рука в черговий раз потягнеться за бутербродом або шоколадний батончик, нехай наткнеться на інгалятор. При великій зайвій вазі і непомірному апетиті вдихати запахи треба якомога частіше. На першому етапі "лікування" - до 300 разів на день.

Часто міняйте запахи - звикання знижує ефективність методу. Щоб краще розібратися зі своїми звичками в їжі, ведіть щоденник. Насолоджуйтесь природними запахами їжі. Їжте їжу гарячою: у гарячих страв, особливо соусів і супів, аромат сильніший.

Коментарі