Допоможе схуднути - буряк

Інфрачервона сауна проти целюліту

Целюліт часто псує настрій навіть тим жінкам, чия вага не викликає ніяких нарікань. На боротьбу з цим неприємним явищем йде багато сил, однак нерідко вони виявляються витраченими без жодного толку - неестетичні пухкі острівці підшкірного жиру ні в яку не хочуть зникати. Проте не варто засмучуватися, інфрачервона сауна проти целюліту часом виявляється набагато ефективнішою від будь-яких інших засобів.

Принцип дії інфрачервоної сауни

Випромінювачі інфрачервоного світла всередині сауни прогрівають тіло людини, а не навколишнє повітря. При цьому промені проникають через шкірні покриви на 3-4 см, практично безпосередньо впливаючи на відкладення жирової тканини. Целюліт, який є сумішшю з жирових клітин і продуктів розпаду, після впливу ультрафіолетового випромінювання більшою частиною виходить через пори шкіри разом з потом.

Інфрачервоні випромінювачі можуть працювати з різною інтенсивністю, середній же показник температури забезпечує втрату 600 ккал (що дорівнює годині активних занять у спортзалі). Всього 45 хвилин у сауні дозволяють позбавитися від 1 кг зайвої ваги (за рахунок втрати розпалася жирової тканини і шлаків).

Якщо інфрачервону сауну відвідувати регулярно, то вона ще й допоможе налагодити обмінні процеси в організмі.

Правила відвідування інфрачервоної сауни

Щоб процедура принесла максимум ефекту, необхідно дотримуватися певних правил.

• Вирушаючи в сауну, не варто користуватися лосьйоном для тіла
• Перед сеансом категорично забороняється приймати їжу
• Ще до процедури можна якийсь час постояти під гарячим душем - вода допоможе розкрити пори, тим самим збільшуючи виділення поту
• Що з'явився піт необхідно якомога частіше витирати, оскільки рідина перешкоджає проникненню інфрачервоних променів
• По закінченню сеансу варто деякий час відпочити - організм ще продовжує позбавлятися від шлаків, та й серця необхідно повернутися до спокійного режиму роботи
• Після сауни потрібно пити багато мінеральної води, яка дозволить відновити водно-сольовий баланс, а також допоможе полегшити виведення шлаків і запобіжить утворенню нових жирових відкладень

Протипоказання

Сеанси інфрачервоного опромінення протипоказані при гіпертонії, а також за будь-яких серйозних захворюваннях серця та при важкій формі склерозу. Прийом деяких лікарських препаратів також може стати причиною відмови від сеансу. Не варто й нагадувати, що інфрачервону сауну можна відвідувати на будь-якому терміні вагітності.

Позбутися від целюліту, отримуючи при цьому щире задоволення - це мрія кожної жінки з проблемною фігурою. Інфрачервона сауна з легкістю втілить її в реальність.

Коментарі