Допоможе схуднути - буряк

Zumba Fitness: тренування для схудненняZumba Fitness - найпопулярніша тренування для схуднення в Європі і США. Дійсно, як люди можуть не любити заняття під гаслом: «Забудь про тренування, вирушай на вечірку». Так що, якщо ви хочете мати красиве струнке тіло, але при цьому ненавидите традиційні тренування або вважаєте їх нудними - Зумба напевно вам сподобається. 


Багато хто думає, що Zumba Fitness - це тренування в африканському стилі. Насправді, є й такі уроки, але класика Зумба - це танці в стилі «латино». 


Zumba Fitness винайшов американський персональний тренер колумбійського походження Альберто Перес. «Зумба» на мексиканському жаргоні - «бути напідпитку». Перес використовував він класичні руху з сальси, меренге, бачати і ді-джейські сети в латиноамериканському стилі. Так чому ж нова тренування відрізняється від аеробного уроку, який ми знаємо під назвою Fitness Latina? Переваги Zumba для схуднення

Ті, хто займалися латиноамериканськими танцями у фітнес-форматі знають, що для аеробіки «латино» характерні численні складні зв'язки. Буває, що новачок не може банально набрати необхідну для спалювання жиру інтенсивність. Розучування кроків у класичній аеробіці «латино» займає приблизно 10-20 хвилин, потім робиться танцювальне зв'язка. Проблема полягає в тому, що у більшості клубів ці зв'язки вчать довгий час, тому на першому занятті ви обов'язково відчуєте себе некомфортно. Адже ті, хто «відходив» три-п'ять уроків, будуть уже танцювати, поки ви продовжите «розбиратися з ногами і руками».

Сертифіковані тренування Zumba Fitness вирішують цю проблему. У клубах ведуться уроки для початківців і роздільно. А тренери Зумба вчаться працювати не тільки для «просунутих клієнтів», але і для всіх інших. Простіше кажучи, щоб отримати навантаження цього тренуванні вам не треба ні мати хорошу координацію рухів, ні вміти танцювати. Адже на відміну від інших танцювальних уроків, цей не передбачає «гарний спільний танець» в кінці.

Зумба - справжня знахідка для тих, хто не може регулярно займатися через нудьгу і постійного повторення однакових вправ. У порівнянні зі звичайними аеробними уроками, Зумба більш різноманітна. Дослідження медуніверситету Луїзіани показали, що жінки більш схильні регулярно тренуватися, якщо фітнес допомагає не тільки зміцнити здоров'я і схуднути, але і відволіктися від звичайних рутинних занять.

Zumba Fitness: інтервальний тренінг 

Кожен інструктор Зумба може сам скласти зв'язку, однак він повинен дотримувати основні принципи. Перш за все, Зумба - урок для схуднення і красивого тіла, а не для того, щоб вчитися танцювати. Саме тому рухи рук, стегон і корпусу в стилі «латино» перемежовуються з класичними присідаючи, віджиманнями і скручуваннями. Тому, що займаються Зумба, додатково не потрібно ходити в тренажерний зал.

А ще тренування Зумба у різних інструкторів не схожі. Адже філософія цього уроку дозволяє додавати руху з танців різних народів світу. Сьогодні особливо популярна Zumba Tribal - поєднання африканських танців і звичайних кроків з мамби і сальси. Є варіант танців з елементами хіп-хопу, і навіть любительки східної естетики мають шанс перекваліфікуватися в прихильниць Зумба, адже це тренування має цілий напрям - гібрид «латини» і танцю живота.

Урок Зумба триває годину і обов'язково включає в себе аеробне навантаження, які зміцнюють м'язи силові інтервали і розтяжку. У принципі, цей урок універсальний, але особливо його люблять жінки. Адже з допомогою запального танцю ви підтягнете проблемні зони, спалите жир і витратите приблизно 600 ккал за годину. Не пропускайте тренування, і ви обов'язково станете королевою вечірок.

Коментарі