Допоможе схуднути - буряк

Теп Денс або чечітка для схудненняМожливо, ви впевнені, що танці - сама фізіологічна навантаження для жінки. Але у фітнес-клубах і танцювальних школах тільки танцювальна аеробіка низької інтенсивності або клубні молодіжні танці. Настає час і асортимент приїдається, і ходити на тренування хочеться найменше. Саме для таких випадків і придумують нові аеробні танці. Останній «писк» фітнес-моди в цій області - ТЕП Денс або чечітка для схуднення.


Теп Денс: як це працює на схуднення

Відомо, що жир починає спалюватися після 20 хвилин аеробного тренування. Так ось цей процес можна прискорити, якщо рухатися не в горезвісній зоні жироспалювання, а більш активно. Теп Денс включає в себе стрибки і інтенсивні рухи ногами при практично повної фіксації корпуса і преса. Ваше тіло буде напружене, а значить, під час танцю ви не тільки витратите енергію, але й зміцните м'язи. Експерти та автори тренування стверджують, що худнути за чечіткою можна вже з 10 хвилини тренінгу, а жінка вагою 70 кг може витратити до 700 ккал за годину занять ТЕП Денс.

Істотною перевагою тренування є її універсальність. Якщо, наприклад, клубні або стрип Орієнталь розраховані виключно на дівчат і жінок, ТЕП Денс годиться і як аеробного уроку для чоловіків. Адже естрадна чечітка - переважно чоловічий танець, що походить з Ірландії.

Фітнес-чечітка (tap dance) не зажадає від вас ні спеціального взуття, ні костюма. Можете приходити на урок в будь-якій спортивній формі, яка у вас є. Зазвичай ТЕП Денс розрахований на що займаються різного рівня підготовки, тренування починається з розминки і розучування найпростіших кроків.

Якщо у вашому клубі поки що немає уроку чечітки, можете знайти навчальний курс на відео, у тому числі і фітнес-варіанти. Головна вимога до уроку - він повинен бути орієнтованим саме на рух і розучування па, а не на постановку конкретного танцю.

Теп Денс: як вмонтувати в графік занять

З чечіткою для схуднення діють звичайні фітнес-правила. Не варто ходити на цей урок кожен день, навіть якщо вам дуже подобається танцювати. Так організм швидко адаптується і ваші результати в схудненні будуть не настільки вражаючими. Найкраще займатися ТЕП Денс два рази на тиждень, чергуючи дні танців з днями, коли ви будете виконувати силові вправи.

Багато хто вважає, що танців буде достатньо для побудови фігури, але насправді більш ефективна стратегія - додати силові вправи. Адже tap dance просто допомагає спалити калорії, а силове навантаження прискорює метаболізм в спокої. У будь-якому випадку, якщо ви будете танцювати, вам не доведеться знижувати калорійність харчування більше, ніж до позначки в 1500 ккал, і ви зможете скинути зайве, залишаючись в зоні комфорту.


Успіхів вам у схудненні!

Коментарі