Перейти до основного вмісту

Розрахунок оптимальної ваги (ВМІ)


Розрахунок оптимальної маси тіла (ВМІ)

Зробіть розрахунок маси тіла за формулою BMI (Body Mass Index). Подивіться отримані значення і звірте з ключем: ВMI менше 15 - гострий дефіцит маси,
від15 до 20 - дефіцит маси,
від 20 до 25 - нормальна вага,
від 25 до 30 - надлишкова вага,
більше 30 - ожиріння.
Розрахунок індексу маси тіла (ВМІ)

(Body Mass Index)

Введіть ваш ріст
- в метрах
- в сантиметрах
- в футах
- в дюймах
Введіть вашу вагу
- в кілограмах
- в грамах
- в стоунах
- в фунтах

Ваш BMI =


При вашому рості оптимальна вага повинна бути близько:
Популярні дописи з цього блогу

Плоский живіт за тиждень

Найскладніше в процесі схуднення це прибрати зайві відкладення в області живота. Так вже виходить, що жири в першу чергу відкладаються на животику і на ньому ж розщеплюються в останню чергу. Для того, щоб позбутися від жирових відкладень і зробити собі плоский, красивий животик потрібно докласти максимум зусиль, причому комплексно.

Лляна олія для схуднення

Почніть свій день з ложки лляної олії натще і ви зможете уникнути безлічі хвороб та швидко схуднути.Напевнови не раз бачили пляшечки з цим маслом в аптеках, але якщо ви ніколи раніше не замислювалися, що це за засіб, якщо ви ще не знаєте, що в чому користь лляної олії, як вона "працює" і що її можна використовувати для схуднення, тоді неодмінно прочитайте цю статтю до кінця!

Дієта для лінивих, або як схуднути на 10 кг за два тижні без зусиль

Багато хто з нас мріє позбутись зайвих кілограмів, але рідко хто хоче прикласти зусилля, щоб втілити свою мрію в реальність. Виснажливі дієти та регулярні тренування — це ті речі, які для більшості людей видаються малопривабливими. Саме для таких людей існує дієта для лінивих. Вона дуже просто та доступна, а її результат обов'язково перевершить усі ваші очікування!