Допоможе схуднути - буряк

Танцювальна аеробіка (фітнес для похудання)

Танцюють всі! І не тільки на танцмайданчиках. Усі фітнес-клуби пропонують величезну кількість танцювальних програм для корекції фігури. Такі програми прийнято називати танцювальною аеробікою.

Ми знаємо, що аеробіка, як ні що інше, допомагає боротися із зайвими кілограмами. Щоб боротьба не була такою страшною, її і об'єднали з танцями. Танцювати легко і приємно: не помічаєш навіть, як проходить час тренування і швидко худнеш.

Під керівництвом досвідченого тренера ви придбаєте гордовиту поставу, точний фігурку і пластичність, гідну професійної танцівниці.

Всі види танцювальної аеробіки засновані на рухах з різних танців. Комбінуючи різні па, на тренуваннях створюються цільні танцювальні композиції. Звичайно, на відміну від школи танців тут ніхто не ставить собі за мету їх довгострокове запам'ятовування, і повторити завчену композицію через деякий час ви, звичайно, не зможете, але окремі зв'язки дуже стануть в нагоді на дискотеках.
Основні види танцювальної аеробіки:

1) Латина. Аеробіка на основі латиноамериканських бальних танців: ча-ча-ча, самба, танго. Все тренування проходить під гарячі ритми, тому нудьгувати не доведеться.
2) Свінг. Надшвидкий емоційний танець, що вимагає неабиякої витривалості і відповідної спортивної підготовки.
3) Хіп-хоп. Надзвичайно корисний на дискотеках. Рухи, відточуваних під r'n'b, цілком можна використовувати, щоб вразити подружок. Тренування не для новачків. Потрібна хороша координація рухів і витривалість.
4) Ретро. Аеробіка під запальні мелодії вісімдесятих. Ось вже де точно не буде нудно.
5) Боди-балет. Aеробние вправи поєднуються з класичною хореографією. Дуже добре розвивають гнучкість і пластику тіла.
6) Belly Dance. Або просто, танець живота. Рекомендується жінкам, які хочуть вразити свого чоловіка чарівливим східним танцем. Дуже добре підходить для новачків, так як не вимагає серйозних фізичних зусиль.
7) Ірландський танець. Останнім часом шалено популярний вид аеробіки. Традиційні рухи ногами під кельтську музику. Досить складно для новачка і вимагає здорових суглобів, так як основу рухів складають стрибки.
8) Фанк-аеробіка. Аеробіка з танцювальними елементами з клубних танців. Підвищує координацію рухів і спритність.

Це далеко не всі. Насправді список танців, які можуть бути використані в якості основи для занять танцювальною аеробікою, обмежується тільки кількістю самих танців.

Яким би видом танцювальної аеробіки ви не займались, ви повинні бути впевнені, що не маєте протипоказань з боку опорно-рухового апарату та серцево-судинної системи. Оптимальна частота занять 2-3 рази на тиждень, одне заняття - близько години. Починати краще в більш легких видів аеробіки, таких, де не так багато стрибків і різких поворотів. Як тільки координація рухів стане краще, можна переходити до найскладнішого.

Якщо у вас немає можливості або бажання ходити у фітнес-клуб, ніхто не заважає вам просто включити будинку гучну музику і займатися танцями під DVD. Відеопрограм з танцювальної аеробіки дуже багато!

Коментарі