Допоможе схуднути - буряк

Дієта Хіларі Дафф

Актриса і співачка Хіларі Дафф є істинним кумиром дівчаток-підлітків. Ще не так давно вона володіла достатньо пишними формами, а сьогодні раптом стала прототипом всесвітньо відомої ляльки Барбі. Яка дієта Хіларі Дафф допомогла їй позбутися від 14 кг зайвої ваги? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши дану статтю. 

Стимул для схуднення

Зросла зі свого підліткового образу Хіларі Дафф прийшла до думки, що ні зайву вагу, ні зайва худина її не влаштовують. Своєрідний поштовх до цього розуміння зробили журналісти, які помістили фотографію Дафф з милою підписом «Пампушка Хіларі Дафф». Актриса прийшла в жах від того, що її вважають такою вже повною. У той же час, вона не бажає бути худосочною - на думку Хіларі це повністю позбавляє жінку її чарівності.

Раціон Хіларі Дафф 

За визнанням актриси, їй завжди дуже подобався фаст-фуд, а особливо смажена картопля фрі - цю страву вона могла з величезним задоволенням наминати по кілька порцій на день. Прийшовши до необхідності обмежити свій раціон, Hilary Duff повністю відмовилася від таких улюблених страв. Також вона наклала заборону на калорійну випічку, макарони, хліб і рис. Судячи з чуток, Дафф деякий час дотримувалася одного з щадних варіантів низкоуглеводной дієти.

Основні принципи дієти 

Даний тип дієт пропонує різко обмежити кількість споживаних вуглеводів, що неминуче призводить до виникнення кетозу (в цьому стані в організмі відбувається синтез кетонів, які використовуються ним у вигляді джерела енергії, замінюючи глюкозу).

Легко засвоювані вуглеводи (наприклад, цукор) вимагають виробництва значного обсягу інсуліну - це запобігає кетозу і сприяє появі зайвих жирових відкладень.

Низьковуглеводні дієти накладають часткову або повну заборону на десерти, макарони, хліб, рис, картоплю, а також на будь-які продукти з високим вмістом цукру і крохмалю - саме цього принципу і дотримується героїня нашої статті.

Спорт і схуднення: актриси теж ним займаються

Хіларі продумано підійшла до питання схуднення. Актриса стала приділяти велику увагу різноманітних фізичних вправ. До її улюблених видів спорту можна віднести біг і плавання. Регулярні фізичні навантаження дозволили Дафф сформувати справді красиве тіло.

Секрет від Хіларі 

Відмовляти собі в усьому - це зовсім не той варіант, який підходить Хіларі. Однак порушуючи режим, вона думає, як це можна компенсувати. Наприклад, якщо Дафф дозволяє собі поласувати будь-чим солоденьким на ніч, то на цілий день вона забуває про хліб.

Дієта і рекомендації Хіларі Дафф цілком можливо стануть в нагоді і вам, адже погодьтеся - її приклад дуже наочно демонструє їх ефективність.

Коментарі