Допоможе схуднути - буряк

Дієтичний салат для схуднення "Аромат моря"

Салат "Аромат моря" дуже простий в приготуванні. Це салат для щоденного вживання, його користь для здоров'я і фігури дуже значна.
При щоденному вживанні цього салату організм насичується корисними речовинами і очищається від шкідливих токсинів і шлаків. Для здоров'я салат потрібно є 2 рази на день.
Для схуднення даний салат потрібно вживати протягом 3 днів 3 рази на день. При цьому потрібно дотримуватися дієти, і бажано, крім цього салату більше нічого не їсти. Протягом цієї салатної дієти можна пити чай, воду і кефір-на ніч.Для приготування салату "Аромат моря" будуть потрібні наступні інгредієнти:
Листовий салат -5-6 листочків середнього розміру
 Китайська капуста -3-4 листа середнього розміру
 Яйце куряче - 3-5 штук
 Креветки неочищені-300-500г.

Для заправки салату: 
Білий йогурт або оливкове масло, лимонний сік.
Кріп або петрушка свіжа
Сіль - мінімальна кількість.

Спосіб приготування салату для схуднення "Аромат моря":

1.Поставте варитися яйця і креветки, трохи підсолити їх.

2.В цей час нарізайте листовий салат і китайську капусту. У капусті нарізайте тільки верхню листову частину, а грубі нижню частину листя капусти краще не включати в салат, інакше він буде грубуватим на смак.

3.Очистіть креветки і яйця. Наріжте яйця (досить крупно), і креветки, якщо вони дуже великі.

4. Заправте салат білим йогуртом і підсоліть. Перемішайте.

Якщо ви віддаєте перевагу кислим стравам, то полийте салат лимонним соком по-смаку. Однак при першому приготуванні рекомендуючи спершу спробувати салат з йогуртом або олією, якщо не дуже сподобається, пробуйте скропити трохи лимоном. Для пікантності можна поперчити салат перцем.

Коментарі