Як схуднути на 10 кг? або 20? А за тиждень? місяць?

Як швидко схуднути на 10 кг за тиждень або місяць
Є найблискучіша дієта на фруктах - за 6 днів: так звана швидка дієта. Треба поїсти 9 кг фруктів за даний проміжок часу, вибираючи їх на свій вибір. При цьому будь-яку рідину обмежити до 500мл на день.

Робимо так:
1-й день — 1 кг фруктів,
2-й день — 1,5 кг,
3-й день — 2 кг,
4-й день — 2 кг,
5-й день — 1,5 кг,
6-й день — 1 кг.

Періодичність такої фруктової дієти - 1 рік.

Інший клас фруктової дієти - більш тривалий, однак і більш симпатичний, тому що фрукти потрібно їсти в насолоду, не перериваючи при цьому знайомий режим утримання.
Виберіть якийсь один тип фруктів.

Приміром, яблучна дієта проходить так:
- В першій седмицю замінити яблуками тільки сніданок;
- Під іншу тиждень яблучної дієти - сніданок і вечеря (опівдні треба випити легкий вегетаріанський обід);
- У третій і четвертий тиждень яблучної дієти їжте тільки яблука (між блоками яблук можна пити воду з лимоном або медом);
- На п'ятий та шостий тиждень яблучної дієти вдень і ввечері - здорова їжа, яблука тільки на сніданок.
При застосуванні яблучної дієти яблука краще терти на поважної жінки: в такому роді вони надають значну терапевтичну дію.
Нерідко чую, що для схуднення застосовують яблучний оцет. Дієта з його вживанням, а також сам факт схуднення дуже туманні, тому пропоную: зверніть свій погляд на інші, більш дієві дієти.
Наприклад, ще одна дієта, що відноситься до різновиду «швидкі дієти». Схуднення при її дотриманні відбувається за рахунок очищення організму від шлаків, а отже, і від зайвої ваги. Це кавунова дієта - звичайнісінька у виконанні.

Харчуватися в рамках кавунової дієти необхідно 5-6 разів на день. За це число блоків їжі має з'їсти кавуна з розрахунку 1 кг на 10 кг маси тіла. Тобто у випадку, якщо ви важите 75 кг, вам необхідно 7,5 кг кавуна розподілити на 5-6 частин.
Кавунову дієту не пропонується продовжувати більше 5 днів (у випадку, якщо їсте тільки кавуни) і 10 днів (у випадку, якщо в раціон включений хліб). Саме за цей час організм встигне позбутися від шлаків, зайвої води і зайвих солей.
Ефективність кавунової дієти досить велика. Менше ніж за тиждень ви зможете відвести 3-5 кг. А при хорошому догляді з кавунової дієти схуднете і на 8 кг. Однак тут необхідно прорахувати наступний випадок: кращий вихід з дієти - потрібні зусилля для того, щоб додаткова вага не з"явилась знов. Задля цього необхідно ще в переміщення самої або 2-х тижнів після завершення кавунової дієти користуватись такими правилами:
- Ваш сніданок повинен бути з вівсяної, гречаної або рисової каші на воді, малого числа сиру або нежирного сиру (можна проміняти одним яйцем);
- Обід - з рибної страви, нежирного м'яса або птиці, а також легкого зеленого салату, заправленого соком лимона або кислих ягід і чайною ложкою маслинової олії;
- Вечеря - знову з кавуна, проте вже з розрахунку 1 кг м'якоті на 30 кг власної ваги.

Ну і останнє: все сказане - поради для людей, які не мають важких завдань зі здоров'ям. Приміром, яблучна дієта призначається лікарем-дієтологом тільки у випадку, якщо немає проблем з кислотністю шлунка. А дієта на основі кавуна - за відсутності солодкаво діабету, хвороб підшлункової залози, каменях у нирках, вроджених аномалії сечостатевої системи, аденомі передміхурової залози, пієлонефриту, ряді шлунково-кишкових розладів.

Поговоріть зі своїм лікарем, поспілкуйтеся на своєму з'їзді - необхідно обов'язково розмовляти з людьми! Вони допоможуть, вони підкажуть!

І худніть на здоров'я!
Звісно, літо - пора не тільки фруктових дієт, однак і овочевих. Часто худнуть і суміщають вживання овочів і фруктів, тобто використовують фруктово-овочеві дієти, з різноманітними сполученнями фруктів і овочів. І ось тут то в плані фруктово-овочевих дієт є величезний простір для експериментів. Однак експериментуйте з розумом!
Найкращі дієти для швидкого схуднення та підтримки оптимальної ваги: